توجه توجه: مي توانم در پرونده پيکربندي بنويسم: /home/parsid/domains/parsid.com/public_html/includes/configure.php. اين يک خطر امنيتي است - لطفا مجوزهاي صحيح را لحاظ فرماييد.
سبد خريد موجودی 0 عنواندسته بنديها
برند مارک های معتبر
سایر برند های کفش
محصولات جديد

شرایط ارسالسایت پارسید از طریق ارتباط و اتصال به شبکه گسترده ای از تولیدکنندگان، نمایندگی ها و فروشگاه های مارک ها و برندهای معتبر در انگلیس امکان سفارش کالاهای خارجی اصل نظیر پوشاک، کیف و کفش و ارسال آن به سراسر دنیا را ارائه می نماید.

- هزینه کالا:

در نمایش مشخصات و هزینه های کالا های نمایش داده شده در سایت نهایت دقت صورت گرفته ولی طبیعت خرید غیر حضوری و تغییرات لحظه ای در نرخ تبدیل ارز و موجودی کالا ها، یا خطای انسانی یا اشتباه در پیش بینی وزن کالا ها در مواردی از صحت و دقت این اطلاعات خواهد کاست. به همین دلیل توصیه می شود نسبت به پرداخت هزینه ها قبل از تایید نهایی سفارشات خودداری شود. کلیه هزینه های نمایش داده شده به صورت ریالی قابل پرداخت می باشد.

به هر سفارش مبلغ 7.99 پوند هزینه ارسال سفارشی و بیمه اضافه خواهد شد که اصولا برای کل سفارش ثابت می باشد. همچنین چناچه به دلیل محدویت هایی پستی به دلایلی نظیر نوع جنس، سایز، حجم و غیره... امکان ارسال از طریق پست وجود نداشته باشد، موارد به اطلاع خریدار خواهد رسید، و در صورت امکان انجام سفارش در قبال پرداخت هزینه و یا از طریقی به غیر از پست در این خصوص نیز هماهنگی لازم صورت خواهد گرفت. کلیه هزینه های احتمالی زمان تحویل نظیر گمرک، ترخیص و غیره نیز بر عهده خریدار بوده و هنگام تحویل توسط پست مقصد محاسبه و دریافت خواهد شد.

- ثبت سفارش:

مراحل ثبت سفارش فقط از طریق سایت امکانپذیر می باشد و به هیچ وجه الزامی برای خریدار یا فروشنده در انجام سفارش ایجاد نخواهد کرد و صرفا اولین مرحله در اعلام تمایل بازدید کننده به خرید می باشد.

- تایید موجودی:

پس از ثبت سفارش توسط خریدار، موجودی با نماینده یا فروشگاه برند مورد نظر بررسی خواهد شد و مراتب و نحوه پرداخت هزینه ها جهت تکمیل فرایند خرید از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده خواهد شد، همچنین وضعیت سفارش به "انتظار پرداخت" تغییر داده خواهد شد. در این مرحله همچنین امکان تغییر سفارش یا کنسل کردن آن برای طرفین محفوظ می باشد.‎