سبد خريد موجودی 0 عنواندسته بنديها
برند مارک های معتبر
سایر برند های کفش

پرسش های متداولآیا پارسید در ایران فروشگاه یا نمایندگی جهت مشاهده کالا ها و خرید مستقیم دارد؟
خیر در حال حاضر پارسید در ایران نمایندگی نداشته و کلیه سفارشات مطابق قرارداد با موسسه رویال میل انگلیس و توسط پست بین المللی با بیمه و کد رهگیری مستقیم برای خریدار ارسال می شود. به این ترتیب با توجه به تنوع بالای کالا ها نیاز به واردات عمده و در نتیجه هزینه های انبار داری و گمرک مربوط به آن جلوگیری شده و در نتیجه بازه وسیعتری از انواع کالا با رنگ و سازیهای متفاوت را با هزینه مناسب تر از طریق تهیه مستقیم از نمایندگی های اروپا می توان ارائه نمود.

چگونه می توان از امنیت خرید از پارسید اطمینان حاصل نمود؟
پارسید دارای نماد الکترونیکی و نشان اطمینان از موسسه کومودو در انگلیس می باشد که قسمت سمت راست سایت نمایش داده شده است. موسسه کومود یکی از معتبر ترین موسسات بین المللی ارائه نشان اطمینان در سراسر جهان می باشد و تنها پس از انجام بررسی های ویژه نسبت به صدور این نماد اقدام می شود و به همین منظور تراکنش ها و معملات مشتریان در سایت پارسید توسط این موسسه تا سقف پنجاه هزار دلار به نفع خریدار بیمه می باشد. جهت اطالعات بیشتر لطفا روی نشان اطمینان کلیک کنید.

آیا همه کالاهای نمایش داده شده حتما موجود می باشند؟
کالاهای نمایش داده شده در پارسید موجودی لحظه ای و بروز شده نمایندگی و فروشگاه های معتبر موجود در انگلیس می باشد که از طریق اتصال به دیتابیس های مربوطه دریافت و پس از محاسبه هزینه های مرتبط و تبدیل به ارز مورد نظر در سایت نمایش داده می شود در نتیجه احتمال قابل تهیه و ارسال بودن آنها بسیار زیاد می باشد مگر در موارد خاص که از زمان ثبت سفارش تا لحظه پرداخت تغییری در موجودی یا هزینه آنها ایجاد شود.

معمولا زمان تحویل کالا از هنگام پراخت هزینه چند روز می باشد؟
پس از ثبت سفارش کالا در اکثر موارد ظرف حداکثر سه تا پنج روز به پارسید در بریتانیا تحویل شده و در صورت عدم وجود اشکال نیز معمولا در همان روز تحویل شرکت رویال میل جهت ارسال با پست سفارشی و بیمه کامل و کد رهگیری جهت تحویل ظرف یک تا دو هفته پس از آن خواهد شد. این زمان بندی با در نظر گرفتن موجود بودن کالا در انگلیس، صحت و سلامت کالای تحویل شده به پارسید و عدم در نظر گرفتن روزهای تعطیل و غیر کاری می باشد. در صورتیکه کالا هنگام تحویل با سفارش تطابق نداشته باشد یا مغایرتی در کیفیت مشاهده شود زمان جایگزینی به آن اضافه خواهد شد. همچنین اگر کالا در حال سفارش در انگلیس موجود نباشد و نیاز به تهیه از سایر مناطق اتحادیه اروپا داشته باشد نیز این زمان متغییر خواهد بود که در اینصورت پس از ثبت سفارش و قبل از پرداخت یا ارسال در این خصوص اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت.

چگونه می توان از کیفیت و اصل بودن کالا اطمینان حاصل نمود؟
با توجه به اینکه کلیه اقلام از نمایندگی و فروشگاه های معتبر و شناخته شده در داخل انگلیس یا اتحادیه اروپا تهیه و ارسال می شود و قوانین سخت گیرانه در خصوص اصالت و کیفیت کالا و مطابقت آن با استاندارد های کیفی کالا در اتحادیه اروپا می توان بالاترین حد اطمینان را در این خصوص حاصل نمود.

در صورت عدم تطابق مشخصات کالا با سفارش آیا امکان جایگزینی آن وجود خواهد داشت؟
کلیه سفارشات پارسید پس از دریافت با مشخصات سفارش از نظر مارک، کیفیت، شکل ظاهری، سایز و ... مطابقت داده می شود. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در اسرع وقت به اطلاع خریدار رسیده و در صورت غیر قابل قبول بودن نسبت به جایگزینی آن بدون دریافت هیچ هزینه اقدام خواهد شد و کالا فقط در صورت تایید کیفیت و مطابقت با سفارش ارسال خواهد شد. با توجه به هزینه ها و زمانبندی ارسال و مرجوع و ترخیص کردن کالا با پست بین المللی فقط در موارد نادر جهت تعویض پس از هماهنگی با پارسید و قبول کلیه هزینه ها توسط خریدار امکانپذیر می باشد.

اگر سایز کالایی که به دست من رسیده اندازه نباشد چه کار می توان کرد؟
در مورد سایز متاسفانه با توجه به هزینه های بالای پست بین المللی و مدت زمان ارسال و سپس مرجوع کردن حتی در مواردی که امکان پذیر هم باشد معمولا مقرون به صرفه نیست. اما با توجه به گسترش چشمگیر فروش آنلاین، برندها و تولید کنندگان جهت فروش کالای خود از استانداردهای بین المللی استفاده می نمایند تا بتوانند کالاهای خود را به صورت آنلاین بدون مشکل به فروش برسانند بنابراین راهنمای کامل در سایت جهت انتخاب سایز و همچنین توسط سایت خود مارک ها ارائه می شود که می توانید بر اساس آن و با دقت کامل انتخاب خود را انجام دهید تا نیازی به تعویض پس از دریافت کالا وجود نداشته باشد.

آیا امکان پرداخت ریالی از طریق درگاه الکترونیکی بانک های ایرانی وجود دارد؟
خیر متاسفانه در حال حاضر خدمات درگاه الکترونیک به موسسات خارج از ایران ارائه نمی شود ولی امکان پرداخت از طریق کارت های شتاب یا واریز به حساب بانکی بصورت ریالی در ایران و اطلاعات لازم در خصوص نحوه انجام آن هنگام ثبت سفارش ارائه خواهد شد.

زمان و نحوه برگزاری حراج و ارائه تخفقف به چه صورت می باشد؟
با توجه به اینکه سایت پارسید متصل به بانک اطلاعاتی فروشندگان در بربتانیا می باشد کلیه قیمت گذاری ها توسط خود فروشنده ها اعمال می شود و در صورتی که فروشنده تخفیفی بر روی کالاهای خود ارائه دهد این تخفیف مستقیم در قیمت کالا ها منظور می شود. با توجه به تنوع برندها در پارسید زمان ارائه این تخفیف ها نیز بسته به نوع مارک و فروشنده متفاوت خواهد بود. شما می توانید با انتخاب رند مورد نظر و سپس انتخاب میزان تخفیف از منوی مربوطه از وضعیت فروش ویژه و کالاهای مشمول در برند مورد نظر مطلع شوید.

از چه طریق می توان کد تخفیف جهت خرید از پارسید را دریافت نمود؟
با توجه به مناسبت ها و زمانبندی های مختلف امکان دارد پارسید اقدام به ارسال کد تخفیف برای اعضای سایت بنمایند که در اینصورت این کد از طریق ایمیل یا پست به نشانی شما یا از طریق اعلان عمومی در صفحات سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

در صورت وجود سوال دیگر یا نیاز به اطلاعات بیشتر چگونه می توان با پارسید تماس حاصل نمود؟
جهت ارتباط با پارسید می توان از گزینه تماس با ما در منوی سایت و تکمیل فرم موجود در این صفحه با ارسال سوال و ارائه ایمیل جهت دریافت پاسخ اقدام نمود. همچنین اطالعات لازم جهت ارتباط تلفنی با پارسید نیز در همین صفحه موجود می باشد.